Virtuālās tūres

Mēs piedāvājam 360 grādu panorāmu un virtuālās tūres izstrādi, sākot no tās izplānošanas un fotogrāfēšanas līdz publicēšanai Jūsu mājas lapā vai interneta vietnē. Ja arī Jums ir radusies interese un vēlme izveidot sev šādu virtuālo tūri, droši sazinieties ar mums!

Kas ir 360 grādu panorāma un virtuālā tūre?

360 grādu panorāmas skats nodrošina lielisku klātbūtnes efektu - iespēju apskatīt kādu vietu it kā pats skatītājs būtu šajā punktā. Lietotājs var pagriezt virtuālo skatu pa kreisi, pa labi, uz augšu un leju, kā arī pilnīgi apgriezties ap savu asi un iegūt absolūtu priekštatu par konkrēto vietu, kurai ir izstrādāts 360 grādu panorāmas skats.

Pastāv arī iespēja kombinēt vairākas 360 grādu panorāmas, savstarpēji sasaistot tās ar pārejas punktiem. Tādējādi paverās iepējas aptvert lielākas teritorijas vai vairākas telpas un veidot virtuālās tūres vai virtuālās pastaigas, kas nodrošina daudzreiz plašāku un reālāku ieskatu šajos objektos nekā tikai fotoattēli. Šādas virtuālās tūres lieliski noderēs jebkādiem interesantiem apskates objektiem - parkiem, viesu namiem, tirdzniecības vietām, kā arī jebkuriem citiem objektiem, ēkām un telpām, par kurām Jūs vēlaties sniegt pilnvērtīgu priekštatu potenciālajiem klientiem un apmeklētājiem. Vairāk informācijas par 360 grādu panorāmām un virtuālajām tūrēm var iegūt šeit- www.virtual360.lv